Search
Close this search box.

مبارک باشد!

خوب ظاهراً که بله! حال‌تان چه‌طور است؟! حال کردید؟ ما بیش‌تر. خلاصه این‌که نمردیم (یعنی هنوز نمرده‌‌ایم) و بعد از بیست و پنج سال جمهوری اسلامی انتخاب رئیس جمهور دولت کریمه را هم دیدیم.

راستش من یکی الآن با تحلیلِ اوضاع مشکلی ندارم؛ مسئله‌ام این است که نمی‌دانم خودم را چرا نمی‌توانم بفهمم؛ الآن که ساعت نزدیک یک صبح شنبه است هنوز روزنامه هستم؛ خیلی‌ها هنوز هستند. اکثراً هم حال خوشی ندارند. اما من انگار افسردگی‌ام را دی‌روز از سر گذرانده‌ام و الآن عین خیالم نیست. خیلی مایه بی‌آبرویی است اما همین که زبانم به زمزمه باز می‌شود بی‌اختیار می‌خوانم:
گل دراومد از حموم، سنبل در اومد از حموم، شازده ..

ببخشید دیگر این‌طوری است. احتمالاً تعبیرهایی فرویدی یا یونگی دارد که هنوز نمی‌دانم چیست. خلاصه این‌که برگزاری انتخابات پر‌افتخار نهمین دوره ریاست جمهوری بر همگان خصوصاً برگزار کننده‌اش جناب خاتمی و برنده‌اش آقای احمدی‌نژاد و همه امت فهیم و غیور ایران مبارک باشد. خصوصاً بر این فقره آخر که انتظار می‌رود حسابی حظش را ببرند.

از علی معظمی

متن خبر مورد اشاره علی معظمی در خبرگزاری مهر:

پیروزی قطعی احمدی نژاد ؛ شهردار تهران رئیس جمهور ایران شد

قائم مقام ستاد مردمی حمایت از دکتر محمود احمدی نژاد دقایقی پیش اعلام کرد : بر اساس آخرین اخبار رسیده از سراسر کشور ، پیروزی احمدی نژاد قطعی شده است.
دکتر ابوالحسن فقیه تاکید کرد : برنده اصلی در این انتخابات مردم هستند.

وی در گفتگو با خبرنگار سیاسی “مهر” ، همچنین از تشکیل کمیته ای برای برگزاری مراسم جشن و شکرگزاری به مناسبت انتخاب وی به عنوان رییس جمهوری اسلامی ایران خبر داد..

فقیه گفت: قشرهای مختلف مردمی به عنوان برندگان اصلی این انتخابات ، درحال آماده کردن خود برای شادمانی هستند و ستادهای انتخاباتی در ۳۰ استان نیز فردا شنبه ۴ تیر- این امر را ساماندهی خواهندکرد.

قائم مقام ستاد مردمی حمایت از دکتر محمود احمدی نژاد در عین حال افزود: از تمامی نمایندگان و رابطان خود در شهرهاو روستاها خواسته ایم با وجودی که هیچ تردیدی درنتیجه انتخابات باقی نمانده واختلاف رای کاندیدای ما با دیگرنامزد حاضر در مرحله دوم چشمگیراست ، اما همچنان با حفظ آرامش در صیانت از آرای مردم هوشیار باشند تاخللی در کار پیش نیاید.

گفتنی است تیتر روز شنبه روزنامه کیهان ، ” ملت کار را تمام کرد ” ، انتخاب شده است . در بالای این عنوان آمده است :” خبرها از پیروزی چشمگیر احمدی نژاد حکایت می کند.”

* البته هنوز مراجع رسمی
بجز نماینده ولی فقیه در روزنامه کیهان (!) این خبر را تایید نکرده اند. 

پس نوشت:

فعلا ایسنا تایید می کند که معتبرتر از مهر است

مطالب دیگر

استاد فلک دولتمند خال

به لایق شیرعلی خیلی علاقه داشت. در شعر مولوی غرق بود. به نازکی های زندگی مردم خود سخت آگاه بود. گرفتارش بود. میان جنگ و

افسانه هر ملیت یک دولت

صداهای قومیت‌گرایانه در ماه‌های اخیر بیشتر از همیشه شنیده می‌شود؛ صداهایی که رسانه‌ها و سیاست‌های معینی آن را بازتاب می‌دهند و طنین اغراق‌آمیزی به آن